Jesteśmy
Bloom Robbins

Bloom Robbins to pomysł młodej pary ze Słowacji. Ich podróż rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy rozpoczął się rozwój pierwszego produktu ich ówczesnej marki Bloom Hair. Udało im się nie tylko to, że ich pierwszy produkt Bloom Hair był najpopularniejszym produktem odżywczym do porost włosów na Słowacji i w Czechach, ale także rozszerzyli swoją działalność w 5 krajach w Europie i USA.

Więcej o naszej historii

Ambitna para.W życiu i w biznesie

Portfolio witamin na porost włosów postanowili rozszerzyć o szereg innych suplementów diety, oraz dodatków do pielęgnacji włosów. Adam i Zuzanna Cvik, będąc na samym początku swojej działalności, postrzegają to jako decydujący czynnik, który może wpłynąć na pewność siebie każdej kobiety. Dlatego wciąż piszą swoją historię, więc zajrzyj z nami za kulisy marki Bloom Robinns i poznaj ją lepiej.

Poznaj nasz

Spójrz, jak się rozwinęliśmy działalność
 • 2023

  Nowa tożsamość

  Wraz z rozpoczęciem nowego roku 2023 weszliśmy na rynek suplemnetów diety jako silny gracz w suplementach diety. Poszerzyliśmy nasze portfolio o kolejne produkty, ponieważ wiemy, że piękno pochodzi z naszego wnętrza.

  Nowe produkty

  Chcemy, abyś cały czas czuła się piękna i zdrowa. Dlaczego nie cieszyć się tym uczuciem i przyjmować witaminy w postaci smacznych żelków? Czy znasz już wszystke nasze nowe Bestsellery?
 • 2022

  Rebranding

  Niemożliwe stało się rzeczywistością. Bloom Hair – ukochana marka, którą oprócz Zuzki i Adama tworzy 20-osobowy zespół. Witamy Cię w nowej rodzinie Bloom Robbins, do której przygotowywaliśmy się przez cały rok 2022.
 • 2021

  Witaj Bloom Hair for new mommies

  Ciąża niesie ze sobą różne zmiany w życiu kobiety. Wypadające włosy nie powinny być powodem do większych zmartwień w tym okresie Zuzanna intensywnie myślała o tym przesłaniu podczas ciąży. I dlatego powstały żelki, które zapewniają to, co najlepsze dla zdrowych i pięknych włosów dla kobiet w ciąży i karmiącym.

  Strategia wejścia nanowe rynki

  I tak dalej się rozwijaliśmy... W 2020 roku udało nam się rozwinąć sprzedaż naszych produktów na rynku polskim i węgierskim. Rok później także na rynku słowiańskim, rumuńskim czy niemieckim. Jednak obecnie działamy w ramach naszego sklepu w całej UE i dostarczamy paczki na terenie całej Europy.
 • 2020

  Sprzedaż na rynku słowackim i czeskim

  Do dziś jesteśmy numerem jeden w sprzedaży witamin tóre odpowiadają za kondycję włosów w tych dwóch krajach, a kochają nas nie tylko znane twarze, ale przede wszystkim Wy – nasze wyjątkowe klientki!
 • 2019

  Wejście na rynek czesko-słowacki

  Dopiero w 2019 roku, 2 lata po rozpoczęciu sprzedaży w Ameryce, Bloom Hair trafił na rynek słowacko-czeski.
 • 2018

  Opracowanie żelków Healthy Hair by Bloom Hair

  Ponieważ nie każda kobieta czuje się komfortowo z przyjmowaniem witamin w formie kapsułek, postanowili to zmienić. Wpadliśmy na pomysł opracowania suplementu diety o bogatym składzie, ale w postaci smacznych żelków w kształcie jednorożca.
 • 2017

  1. produkt zaprezentowany publiczności

  Hura! Tak więc po 2 latach rozwoju nadszedł moment, na który wszyscy czekali. Na rynku pojawił się pierwszy produkt – kapsułki Bloom Hair wspomagające wzrost i odżywianie włosów

  Podbój USA

  Adam i Zuzanna zawsze myśli o wielkich rzeczach. Dlatego wybrali USA jako pierwszy kraj do sprzedaży swoich produktów. Bogaty rynek amerykański ich zaakceptował i powoli zaczęli się uczyć, jak działa biznes.
 • 2016

  Budowanie wizerunku Bloom Hair

  Spotkanie z producentem

  Ponieważ wybrany przez nich producent nie pochodził z ich kraju, postanowili go odwiedzić. Od tego czasu opierają się na otwartej komunikacji i jak największej transparentności ze wszystkimi producentami, z którymi współpracują jako marka.
 • 2015

  Kontaktowanie producenta

  Rok 2015 był przełomowy dla Bloom Robbins. Choć wtedy ani Zuzanna z Adamem nie mieli najmniejszego pojęcia, dokąd zaprowadzi ich ta podróż, postanowili najpierw skontaktować się z producentem specjalizującym się w suplementach diety.

  Proces rozwoju produktu

  Pierwszym suplementem diety w portfolio ich marki Bloom Hair były kapsułki Love is in the Hair. Na samym początku ich ambitnym planem było opracowanie produktu, który z powodzeniem mógłby pomóc kobietom.

NASZCA FILOZOFIA
to za czym stoimy

Naszym głównym celem jest wspieranie kobiet we wszystkich obszarach ich rozwoju. Chcemy, aby czuły się pewne siebie i piękne, aby wiedziały, że naprawdę mogą wszystko. Dlatego dostarczamy im najwyższej jakości suplementy diety bez kompromisów!

Badania i jakość na pierwszym miejscu

Wypróbuj 45 dni z gwarancją zwrotu pieniędzy

Czyste składniki bez GMO

Bezpłatna wysyłka powyżej 200 zł

Redaktorki beauty nas kochają

Walczymy o silniejsze i bardziej
pewne siebie kobiety

Wiecie co mamy na myśli. Jako marka zobowiązaliśmy się do nieustannej pomocy kobietom, dodawania im siły i zwiększenia szansy na sukces. Współpracujemy z organizacjami non-profit:

Amazonki

Utrata włosów u kobiet, które pokonały raka, jest wielkim ciosem dla ich pewności siebie i kobiecości. Właśnie dlatego postanowiliśmy regularnie dostarczać nasze produkty organizacji non-profit pod nazwą Amazonki, która zrzesza te kobiety.

Woman up

Wspólnie z Womanup organizujemy comiesięczny Bootcamp pomagający kobietom w edukacji w zakresie samorozwoju. Czy Ty również jesteś zainteresowana nauką? Daj nam o tym znać!