Polityka zwrotu kosztów

ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAKUPU:

Zgodnie z sekcją § 12 ustawy o ochronie danych konsumenta i przesyłce wysyłkowej (ustawa nr 108/2000 Dz.U.) klient ma prawo odstąpić od tej umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru lub świadczenia usługi, bardzo ważne jest, aby Twoje powiadomienie o odstąpieniu wraz z produktem zostało dostarczone sprzedawcy w danym okresie.

POSTĘPOWANIE:

Wypełnij Formularz odstąpienia od umowy  (zrealizowany zakup) w ciągu 45 dni od otrzymania paczki (dotyczy tylko nieotwartych i nieuszkodzonych opakowań), numer i datę zamówienia, a także podaj w formularzu numer konta IBAN, na który będzie realizowany przelew zwrotu.

Po wysłaniu towaru, zgodnie z prawem, pieniądze za zwrocone opakowania zostaną Ci zwrócone do 14 dni po otrzymaniu przez nas Formularza odstąpienia od umowy, ale koszt dostawy (np. koszty wysyłki) ponosi Klient. Oznacza to, że otrzymasz zwrot tylko wartości towaru.

Uwaga: W przypadku zwrotu towaru ważne jest, aby ten produkt został zwrócony w stanie nieużywanym i nieuszkodzonym w oryginalnym opakowaniu, wraz z dowodem zakupu. Towar prosimy odesłać ubezpieczony, gdyż nie ponosimy odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę lub stratę podczas dostawy do nas. W przypadku nieprzestrzegania któregokolwiek z powyższych warunków niestety nie będziemy mogli zaakceptować odstąpienia od umowy i towar zostanie zwrócony na koszt nadawcy.