Uživaj si s nami leto a vyhraj!
Zapoj sa do sútaže a zdvojnasob svoju čancu
Zapojiť sa do sutaže

Różowy MIESIĄC

Różowy październik jest oficjalnie uznawany za miesiąc świadomości raka piersi na całym świecie, a kolor różowy jest symbolem solidarności z kobietami cierpiącymi na tę chorobę onkologiczną. My w Bloom Robbins również musimy się zaangażować i szerzyć świadomość potencjalnego zagrożenia zachorowaniem na tę chorobę.

Dzięki Tobie MOŻEMY POMÓC

W Bloom Robbins walczymy o silniejsze i bardziej pewne siebie kobiety, dlatego postanowiliśmy wesprzeć finansowo stowarzyszenie Amazonky, które pomaga kobietom z tą chorobą. Przekazujemy darowiznę finansową federacji Amazonki, czyli 1% z każdego zamówienia zrealizowanego podczas października. W zeszłym roku wspólnie z Wami udało nam się zebrać 8600zł, które przekazaliśmy prezes stowarzyszenia Ewie Bacigalovej.

Pomagamy, PONIEWAŻ CHCEMY

Utrata włosów jest bardzo częstym objawem niepożądanym w większości przypadków tej choroby oraz jej konsekwencjami i wielką niewiadomą. Regularnie zaopatrujemy stowarzyszenie Amazonki naszymi witaminami na włosy, które mogą pomóc w późniejszej regeneracji mieszków włosowych i przywróceniu wzrostu włosów. Każda kobieta chce mieć piękne włosy, ale kobiety, które cierpią na tę chorobę, marzą o nich najwięcej.

rekomendowane produkty